O NÁS

ROSSOMOTO MB

Rossomoto MB je autorizovaný servis a dealer motocyklů Ducati. Zakladatelé Rossa se snažili skloubit zajímavé prostředí s vášní pro motorky. My si myslíme, že se jim to povedlo a Vy se můžete přijít osobně přesvědčit. Jste srdečně zváni. Ke kávě Vám můžeme nabídnut služby jako:

PORADENSTVÍ, PRODEJ

Co nabízíme jako první, je náš úsměv a jako u správných italů, dobrou kávu.

Následně si vyslechneme Vaše přání a už předem je vše splněno. Velká, malá, červená, bílá - to vše umíme. Poradíme, doporučíme a i kdyby z toho žádný kup nebyl, tak hodíme řeč o motorkách.

FINANCOVÁNÍ

Když italku vybereme, pomůžeme i s financováním. Od Ducati Financial, kde kromě havarijní pojistky se skvělou sazbou získáte také 20.000,- Kč na nákup čehokoli, co lze nalézt v katalogu Ducati. A je jedno, zda je nová nebo referenční.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Nebaví Vás administrativa? Nevadí, taky umíme. S papírováním rádi pomůžeme. I do garáže Vám ji zaparkujeme, když si to budete přát. A kdyby Vám chudinka stála celou zimu na mrazu, tak ji k nám raději přivezte na zazimování. Holky italský maj rádi teplo.

ZÁRUČNÍ PODMÍNKY

Na veškeré nové motocykly Ducati dodané zákazníkovi prostřednictvím některého z autorizovaných dealerů je poskytována záruka 2 roky bez omezení počtu najetých kilometrů, počínaje datem prodeje motocyklu.

Pro aktivaci záruky motocyklu je třeba elektronický přenos údajů o majiteli do Ducati Motor Holding S.p.A. Tento úkon provádí výhradně autorizovaní dealeři Ducati. Více informací naleznete v odkazu ZÁRUČNÍ PODMÍNKY.

DUCATI ASISTANCE

Ke každému novému motocyklu Ducati je poskytována silniční asistenční služba zdarma.

Asistenční služba je poskytována po celé Evropě a to v případě poruchy nebo nehody motocyklu. Součástí asistenční služby je bezplatný odvoz nepojízdného motocyklu do Nejbližšího autorizovaného servisu Ducati, případně úhrada nákladů na nutné ubytování, náhradní dopravu a další. Nárok na poskytnutí asistenční služby platí po dobu 2 let od řádné aktivace záruky motocyklu. Podrobné informace jsou obsaženy v brožuře, která je součástí příbalu každého nového motocyklu. Více informací naleznete v odkazu DUCATI ASISTANCE.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA EVER RED

EVER RED je prodloužení základní dvouleté záruky poskytované výrobcem o dalších 12 nebo 24 měsíců.

EVER RED je placená služba, o jejímž nákupu se můžete rozmyslet po celou dobu platnosti základní dvouleté záruky poskytované výrobcem (do maximálně 30.000 najetých km). Podmínkou aktivace prodloužené záruky EVER RED je vstupní technická kontrola motocyklu v autorizovaném servisu Ducati* Prodlouženou záruku poskytuje společnost CarGarantie, evropský lídr s dlouholetou tradicí. Více informací naleznete v odkazu PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA RED.

SERVIS, NÁHRADNÍ DÍLY, TUNING

A co dál? Pak se Vám o ni budeme starat. A to konkrétně servisní mechanik vyškolený přímo od guru Ducati. Servis, přezutí kol, tuning - nic není problém. I když si nevyberete v katalogu Ducati, budeme se snažit najít pro Vás řešení i u spolupracujících firem jako je Carbonvani, Ducabike, Spark Exhaust a další.

NÁKUP DOPLŇKŮ A OBLEČENÍ

Motorka vyladěná, a aby to bylo kompletní, tak ohákneme i Vás. Je jedno jestli je to helma, boty nebo kevlarové jeansy. Prostě nezáleží na tom jak jedu, ale jak na tom vypadám :o). Navštivte ORIGINÁL E-SHOP DUCATI a podívejte se co je nového v kolekci oblečení a příslušenství pro tento rok - rádi zboží objednáme a dovezeme přímo od výrobce!

SVOLÁVACÍ AKCE

Výrobce DUCATI si zakládá na tom, abyste si svůj motocykl užili maximálně bezpečně. Neustále provádí kvalitativní testy a v případě potřeby vyhlašuje svolávací akce. Jejich cílem je udržení vašeho stroje v perfektní kondici a tím zajištění vašeho komfortu a bezpečí.

Zde si můžete prověřit, zda se na váš motocykl vztahují nějaké svolávací akce. V případě, že ano, kontaktujte prosím neprodleně jakéhokoli autorizovaného dealera. Zadejte 17-ti místný VIN kód, který najdete v TP nebo přímo na motocyklu - PROVĚŘIT VIN MOTOCYKLU.