Rossomoto


 Cena s DPH: 529.000 Kč

      VELOCE 800 LUSSO SCS

Turismo Veloce 800 Lusso je model, který nejlépe reprezentuje myšlenku MV Agusty o cestující bez kompromisů. Představuje nový systém Smart Clutch (SCS), který je vlastně technologií MV, která umožňuje elektronickou správu spojky.

Turismo Veloce byl navržen pro pohodlí, rychlost a zábavu v každém detailu.

Kompaktní, zabalený kolem svého výkonného tříválcového motoru, Turismo veloce Lusso SCS ukazuje, jak může být tourer vybudován s velkou pozorností na design a aerodynamiku.

Inteligentní systém spojky SCS nabízí jízdce volbu: pomocí spojky tradičním způsobem, přes páku na řídítkách, nebo ponechte ji na automatickém systému.

Technologie SCS (Smart Clutch System) je exkluzivní pro MV Agusta a je to poprvé, kdy se používá na výrobní motocyklu. Jeho vývoj trval přes dva roky a kromě testování tisíců kilometrů vyžadoval výrobu specifických technických komponent. Průhledný kryt spojky je poctou této jedinečné technologie.

Turismo Veloce Lusso SCS těží ze všech mechanických aktualizací modelů vyhovujících standardu Euro 4 pro snížení hluku a emisí znečišťujících látek. Fázování vačky bylo vylepšeno a předlohový hřídel a převodovka byly přepracovány, ale bez kompromisů o výkonu a točivém momentu, ani neměly vliv na lineární dodávku příkonu tříválcového motoru a jeho protiproudého klikového hřídele.

Nejnovější vývoj Ride by Wire; čtyři mapy motoru, z nichž jeden je přizpůsobitelný; ještě účinnější a méně invazivní ovládání 8 stupňů trakce: kromě mnoha zlepšení elektronického řízení motocyklu nabízí Turismo Veloce Lusso SCS dokonalou integraci automatické spojky s ostatními elektronickými zařízeními. Výsledkem je bezchybný výkon bez ohledu na jízdní podmínky.

Stejně jako EAS 2.0 "nahoru a dolů" asistované řazení, byla SCS technologie poprvé představena na výrobním motocyklu od MV Agusta. Přispívá k bezpečnosti, pracuje s automatickou spojkou a vylučuje vypnutí motoru. Parkovací brzda, obsluhovaná pravou nohou, dále přispívá k bezpečnosti i tehdy, když povrch není dokonale vyrovnaný.