Rossomoto

O značce Ducati

Styl. Sofistikovanost a výkonnost.

Nejatraktivnější motocykly na světě jsou výsledkem hlubokého odhodlání závodit na závodech; jsou nejčistším výrazem vyleštěné dovednosti , nezaměnitelným designem a především velkou vášní pro jízdní kola . 

Ducati je hrdý na to, že představuje italský průmysl - podstata italského stylu ukazuje přes design každého kola. Závitové, svůdné a flexibilní linky s trvalou, nadčasovou kvalitou, která vytváří nepřekonatelný standard. Ducati Bikes - ve více než 60 zemích po celém světě tyto modely ovládají sny nejhrozivějších nadšenců motocyklů. 

Desmodromic řízení ventilů je ocelový trubkový rám Mřížovina je motor L-Twin a nezaměnitelný zvuk pohonné jednotky - to jsou charakteristické vlastnosti, které zdůrazňují jedinečnost Ducati. 

Seznam vítězství našich kol je důkazem hodnoty naší pracovní filozofie: ve světovém šampionátu Superbike vyhrál Ducati 15 z posledních 18 titulů jezdců a 16 titulů výrobců, zatímco v MotoGP Championship 2007 - méně než čtyři roky po debutu Ducati v seriálu - náš Desmosedici GP7 byl na vrcholu světového žebříčku závodníků a výrobců. 

Poutko, které počínaje závodními dráhami spojuje Ducatisti se světem s továrnou, překonává všechny překážky a je vyjádřeno kluby vlastníků Desmo . DOC jsou ve skutečnosti jako klan, spojený svou verností s vlajkou Ducati. Ducatisti se setkávají na závodních dráhách a událostech na Světovém týdnu Ducati a také na Ducati.com, který každoročně navštíví více než 14 milionů fanoušků. 

Příběh o snu Ducati, který začal v Bologni v roce 1926, je vyprávěn v muzeu Ducati . Zde jsou vyprávěny příběhy o legendárních kolech a jezdcích a čistá vášeň pro výkon a dokonalost proniká vzduchem. Vášeň, která rychle cestuje, otvírá nové cesty a vytváří historii.