Rossomoto


 Cena s DPH: 1.999.000 KčF4 LH 44

Personalizace, která vedla k F4 LH44, byla založena na přímém dialogu mezi šampiónem Formula 1 Lewisem Hamiltonem a laboratoří CRC.

Každá individuální myšlenka byla pečlivě posouzena a zkontrolována z hlediska její proveditelnosti, vkusu a funkčnosti.

F4 LH44 je odvozem od F4 RC, který je odvozen přímo od MV Agusta Reparto Corse Superbike, vrcholu italského čtyřválcového výkonu.

Jízda na vozidle F4 LH44 znamená prožít kouzla opravdové repliky Superbike. Tento konkrétní motocykl vám dává výsadu dělat to podle vlastních specifik tříkrátého mistra světa F1 Lewise Hamiltona.

Závodní souprava dodávaná s F4 LH44 obsahuje titanový SC-Project tlumič hluku a vyhrazenou řídící jednotku, která zvyšuje výkon o 7 až 212 koní (158 kW). Obsahuje také logo Panthera od Lewis Hamilton.

F4 LH 44 je odvozen od F4 RC a je vybavený legendárním 4-válcovým motorem s krátkým zdvihem "Corsa Corta" (vývrt 79 mm, zdvih 50,9 mm) s centrálním rozvodným řetězem a radiálními ventily, které v této verzi dosahují maximálního výkonu výkonu 205 kW (151 kW).

Model F4 RR přijímá integrovaný systém MVICS, který zahrnuje plnohodnotný multi-mapový ovladač Ride by Wire with 8-level traction control. Elektronická převodovka EAS 2.0 nahoru a dolů a hydraulická spojka s mechanickým zařízením jsou k dispozici jako standardní provedení všech verzí.

Prvotřídní součásti rámu a odpružení, pneumatiky Pirelli Diablo Supercorsa SP (také ve speciální verzi s červenými bočními stěnami): F4 LH44 se vyznačuje výkonem a úplným ovládáním. Ten je dále vylepšen ABS systémem Bosch 9 PLUS ABS s režimem závodu. Při zmiňování zvedání zadních kol systém řídí tlak, který působí na přední brzdu, aby se zabránilo nedobrovolnému zvedání zadního kola.