RossomotoPORADENSTVÍ, PRODEJ
Co nabízíme jako první, je náš úsměv a jako u správných italů, dobrou kávu.
Následně si vyslechneme Vaše přání a už předem je vše splněno. Velká, malá, červená, bílá . to vše umíme. Poradíme, doporučíme a i kdyby z toho žádný kup nebyl, tak hodíme řeč o motorkách. 

FINANCOVÁNÍ

Když italku vybereme, pomůžeme i s financováním. Od Ducati Financial, kde kromě havarijní pojistky se skvělou sazbou získáte také 20.000,- Kč na nákup čehokoli, co lze nalézt v katalogu Ducati. A je jedno, zda je nová nebo referenční.


DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Nebaví Vás administrativa? Nevadí, taky umíme. S papírováním rádi pomůžeme. I do garáže Vám ji zaparkujeme, když si to budete přát. A kdyby Vám chudinka stála celou zimu na mrazu, tak ji k nám raději přivezte na zazimování. Holky italský maj rádi teplo. 


SERVIS, NÁHRADNÍ DÍLY, TUNING
A co dál? Pak se Vám o ni budeme starat. A to konkrétně servisní mechanik vyškolený přímo od guru Ducati. Servis, přezutí kol, tuning . nic není problém. I když si nevyberete v katalogu Ducati, budeme se snažit najít pro Vás řešení i u spolupracujících firem jako je Carbonvani, Ducabike, Spark Exhaust a další.


NÁKUP DOPLŇKŮ A OBLEČENÍ

Motorka vyladěná, a aby to bylo kompletní, tak ohákneme i Vás. Je jedno jestli je to helma, boty nebo kevlarové jeansy. Prostě nezáleží na tom jak jedu, ale jak na tom vypadám:o).