Rossomoto

Nový E-MTB od Ducati - Ducati MIG-RR

Hliníkový RÁM  I  S-M-L-XL  I  Eco, Trail, Boost a Power-Walk  I  22,5 kg (velikost M bez pedálů)

KONCEPT

Nově představený stroj Ducati MIG-RR je výsledkem spolupráce značky Ducati se značkou Thok E-bikes, italským producentem elektrokol. MIG-RR snoubí vlastnosti italských superbiků společně s těmi nejlepšími elektrokoly určenými do těžších terénů. Na základě evoluce řady Thok MIG vznikl model Ducati MIG-RR, který je vybaven hliníkovým rámem s novou geometrií, se 170 mm zdvihu přední vidlice a zadním tlumičem se zdvihem 160 mm, nejlepšími komponenty, ale v neposlední řadě i exkluzivním designem navrženým Aldo Drudim společně se studiem Ducati Design Center.


POHON

Celý stroj je poháněn tím nejlepším, co v nynější době lze pořídit, a to integrovaným středovým motorem Shimano Steps E8000. Tento motor je vybaven třemi úrovněmi asistence a to ECO, TRAIL a BOOST. Úrovně TRAIL a BOOST navíc můžete ještě individuálně upravovat pomocí Shimano E-Tube aplikaci, a ještě více si kolo přizpůsobit svým potřebám. Kromě těchto tří úrovní asistence nabízí motor ještě funkci Power-Walk mode, která pomáhá při tlačení kola. Baterie jednoduše demontovatelná z kola umožňuje nabíjení i ve stavu intergovaném v rámu kola, kde byl design uchycení blízce inspirovaný kapotami MotoGP Desmosedici.


PODVOZEK

Skvělou ovladatelnost umožňuje 6061 T4 T6 hliníkový rám, kované a CNC strojově upravované díly a trubky formované za vysokého tlaku (hydroforming) s variabilní tloušťkou. Baterie situovaná pod diagonální rámovou trubkou dále posouvá těžiště níže a posouvá tím ovladatelnost stoje ještě dál. O tlumení se stará Kashima Factory Series FOX 36 Float přední vidlice s 36 mm nohami a zdvihem 170 mm, dále Kashima Factory Series FOX DPX2 zadní tlumič se zdvihem 160 mm zabudovaný do systému TPS (Thok Progressive System) Horst Link odpružení. Odlišné velikosti kol s ráfky Mavic E-XA Drifter na předním kole o velikosti 29" x 30 mm a zadním kolem o velikosti 27.5" x 35 mm. Ráfky jsou obuty plášti Maxxis DHF tyres, EXO+ 2.6" napředku and 2.8" nazadku. Tato kombinace umožňuje zdolat ty nejtěžší překážky při zachování gripu v jakémkoliv terénu.


CENA

Cena kola ve všech velikostech je 165.000 Kč včetně DPH.

Dostupné od března 2019.