Rossomoto


 Cena s DPH:  425.000 Kč
BRUTALE 800 RR

Vývoj originálního Brutaleu, ikonického čtyřválce, který houpal samotný koncept sportu nahý.

LED osvětlení, vyvážené objemy, kompaktní, ergonomie a detaily: to jsou rysy, které dělají od okamžiku svého vzniku jedinečný vzhled. Odkaz na funkčnost a styl.

"Extrémní" nahý, pro maximální výkon a nejširší jízdu. Dvojité sedadlo, skryté rukojeti pro cestující, podpisová světla a lehký podstavec jsou jen některé z mnoha prvků, které zhotovily Brutele 800 okamžitou ikonou.

Cíťte, jak se kolem vašeho obličeje rýsuje vzduch, pevně držte řidítka. Cítíte vzrušující zrychlení. Užijte si dokonalost zákrut. Emoce, které chcete sdílet s vaším partnerem, nebo si udržujte sami sebe. Jste pod kontrolou.

Technická vylepšení nového modulu Brutale 800 RR jsou zcela zřejmá, když se vezmeme v úvahu některé z mnoha nových vlastností: nový předlohový hřídel a přepracovaný primární systém; optimalizace rozdělovače a vačkového fázování; přepracované vodítka ventilů. Seznam je poměrně rozsáhlý a zahrnuje nové konstruované kryty pro tlumení hluku a zvýšení ochrany motoru.

Především RR znamená sílu. Na špici dosahuje 140 koní při 13,100 ot / min s kroutícím momentem 86Nm při 10,100 ot / min. Působivá čísla s ohledem na drastické snížení hluku a emisí uložené předpisy Euro 4. Modifikovaný tříválcový motor má vylepšenou funkci a spolehlivost: například úplně přepracovaný převod, který urychluje řazení a zrychlení a nový startovací systém.

Nejnovější vývoj systému MVICS zahrnuje plnohodnotné vícenásobné ovládání škrtící klapky Ride By Wire s možností výběru ze čtyř jízdních režimů, 8-úrovňového nastavitelného řízení trakce a elektronické převodovky EAS 2.0 nahoru a dolů doplněných o hydraulickou spojku šoupátka.

Nejnovější generace dvoukanálového ABS BOSCH 9 PLUS ABS je kompaktní a mimořádně lehká, dvě funkce, které jsou ideální pro sportovní nahé. RLM (Zmírnění zvedání zadního kola) reguluje činnost přední brzdy, aby se zadní kolo udrželo na zemi iv extrémních brzdných podmínkách.