Rossomoto


 Cena s DPH:  619.000 KčBRUTALE 800 RR LH44

Nový, vzrušující přírůstek vzrušujících jízdních impulzů Brutale 800 RR: Brutale 800 RR LH44 se narodil ze spolupráce se šampiónem Formule 1 Lewisem Hamiltonem, perfekcionistou jako nikdo jiný, s výjimkou sami sebe na MV Agustě.

Vyráběný v omezené řadě pouze 144 jednotek, obsahuje Hamiltonovo číslo "44", které vítězně obsadil na všech tratích Formule 1.

Barevná schéma je inspirována oslavovaným F4 LH44 a replikuje jeho černé, červené a bílé barvy. Grafika zdůrazňuje typickou agresivitu designu Brutale, který je dále zvýrazněn logem a závodním číslem Lewisa Hamiltona.

Pozornost na detail přispívá k jeho ohromujícímu výkonu: specifické sedadlo, ovládací prvky z polotovarů a vysoce kvalitní komponenty z uhlíkových vláken činí z materiálu Brutale 800 RR LH44 skutečně exkluzivní.

Technickou platformou je platforma 800 RR. Zvláštní pozornost byla věnována materiálům a řemeslům, exkluzivnímu rysu tohoto konkrétního modelu. Tento motocykl je vybaven špičkovou elektronikou pro maximální výkon a bezpečnost.

Euro 4 in-3-válcový motor prošel rozsáhlou technickou aktualizací. Tyto motory vyniká svým kompaktním rozměrem, nízkou hmotností a konkrétními konstrukčními možnostmi, jako je protiběžný klikový hřídel, který snižuje setrvačnost a zajišťuje lepší manipulaci.

Na přední straně elektroniky je u modelu Brutale 800 RR LH44 vybaven šoupátkem Ride by Wire a čtyřmi jízdními režimy (normální, sportovní, dešťové a vlastní mapy), kromě 8-úrovňového řízení trakce a převodovky EAS 2.0, která také řídí řazení dolů.

Pro MV Agusta, bezpečnost a výkon jdou ruku v ruce: z tohoto důvodu je Brutale 800 RR LH44 má dvoukanálový ABS 9 Plus, malý a lehký, ale nabitý užitečnými funkcemi pro sportovní kolo, jako RLM (Rear Wheel Lift-up Mitigation), systém, který ovládá tlak aplikovaný na přední brzdě, aby se zabránilo nedobrovolnému zvedání zadního kola.