Rossomoto


 Cena s DPH:  cenu připravujeme
BRUTALE 800 RC

Výkonnost a potěšení z jízdy: nekompromisní poslání Brutale 800 RC, kde RC znamená "Reparto Corse" (Závodní oddělení). Toto nahé je ve skutečnosti nejvíce zaměřené rasy svého druhu.

Vyrábí se v omezené řadě 350 jednotek, model Brutale 800 RC vyniká svými exkluzivními součástmi, včetně spoileru předního blatníku z uhlíkových vláken, zadního blatníku, krytu chladiče a krytu palubní desky.

Barevná schéma věnuje Reparto Corse F4 World Superbike.

Nakolený a charismatický, RC Brutale 800 RC je všechno, ale konvenční. Dokonce jako plně připravený závodní kolo, napadá dráhu a silnici stejnou agresí. Je to extrémně nahé.

Brutale 800 RC vychází z technické základny verze RR s přidáním mnoha pokročilých komponent. Motocykl je dodáván s výfukovým systémem SC Project, řídicí jednotkou ECU a krytem na kolo. Každý Brutale 800 RC je dodáván s certifikátem pravosti.

Motor Brutale 800 RC je stejný jako RR v řadě tři, ale s mimořádnou podporou inženýrů Reparto Corse, kteří významně zlepšili jeho výkon. Díky výfukovému systému SC Project a řídící jednotce ECU se maximální výkon zvyšuje na 150 koní.

Model Brutale 800 RC představuje nejnovější vývoj MVICS (Integrovaný řídící systém motorů a vozidel) s plnohodnotným multi-mapovým systémem Ride by Wire, čtyřmi jízdními režimy (normální, sportovní, déšť a vlastní) nahoru a dolů "elektronická převodovka EAS 2.0 připojená k hydraulické spojce šoupátka.

Nejnovější generace dvoukanálového ABS BOSCH 9 PLUS ABS je kompaktní a mimořádně lehká, dvě funkce, které jsou ideální pro sportovní nahé. RLM (Zmírnění zvedání zadního kola) reguluje činnost přední brzdy, aby se zadní kolo udrželo na zemi iv extrémních brzdných podmínkách.