Rossomoto


 Cena s DPH:  489.000 Kč
800 RR

Svalnatý. Znamenat. Pohled ulice bojovníka se silným tříválcovým srdcem. Pro nás je Dragster RR perfektní směs surového výkonu, technologie a designu. Nic nereprezentuje tento koncept a ztělesňuje naše vize lépe než Dragster.

Boční opěrky předního blatníku jsou vyrobeny z hliníku, stejně jako tlumič nádrže. Světlomet má nový integrovaný světelný průvodce a zadní světlo je nyní jednotkou.

Super kompaktní, agresivní, skvěle vypadající. Konstrukce modelu Dragster 800 RR neznamená žádné vězně. Emoce v nejčistší podobě.

Rozložení hmotnosti, rafinovaný podvozek a odpružení, stejně jako unikátní charakter Dragsteru jsou hlavními charakteristikami stroje, který byl vytvořen pro nejnáročnější nadšence na koni.

Tříválcový motor byl vylepšen tak, aby vyhověl regulaci Euro 4 a také zvýšil výkon a spolehlivost. Kotevní bod motoru k rámu byl revidován, stejně jako hlavní převodové stupně, vodítka ventilů a vačkové fázování. Převodovka je také nová, rychlejší a vyžaduje menší sílu na páce, aby zabrala kola.

V tomto uspořádání má tříválcový motor, který napájí Dragster 800 RR, 140 koní při 13,100 ot / min a maximální točivý moment 87 Nm při 10,100 ot./min., S přívodem kapaliny při nižších otáčkách a výjimečným zrychlením, zkroceným pouze omezovačem otáček při 13.200 ot / min.

MVICS s plným jízdním vedením byla dále vylepšena. Bezprecedentní mapování bylo speciálně vyvinuto pro nový model Dragster 800 RR. Řízení trakce je nastavitelné na 8 úrovních a sofistikovaná elektronická skříňka nahoru a dolů je spojena s hydraulickou spojkou šoupátka. Imobilizér s rozpoznáváním klíčů zaokrouhluje nabídku.

Pokud se nemusíte starat o nic než potěšení z jízdy, zábava je na vrcholu, zvláště pokud je vaše bezpečnost zajištěna systémem ABS s dvoukanálovým systémem Bosch 9 PLUS se systémem snižování zvedání zadních kol. Systém RLM střílí, aby snížil nadměrné brzdění na předním kole a zabránil zvedání zadních kol.