Rossomoto


 Cena s DPH:  539.000 Kč
800 RC

Dragster se narodil, aby zapůsobil, jak v klidu, tak i v pohybu. Reakce na první pohled je čistým šokem, když slyšíte, že křičíte, že si myslíte, že "potřebuji to!". Bylo nám řečeno, že to bylo šílenství. Neslyšeli jsme.

Zvláštní výbava, výfukové potrubí SC-Project s řízenou jednotkou ECU a kované hliníkové kolečka představují konečné dotyky, které Dragster 800 RC provedli inženýři MV Agusta Reparto Corse.

I v této verzi zůstává Dragster pravdivé a je okamžitě rozpoznatelný. Řezaný ocas, agresivní řídítka a obrovské zadní kolo jsou zabaleny v exkluzivní barvě zdokonalené barevností všech předních vidlí.

Rozložení hmotnosti, rafinovaný podvozek a odpružení, stejně jako jedinečná postava Dragstera jsou hlavními rysy stroje, který byl vytvořen pro ty nejnáročnější nadšence.

S jeho 52 kg a jeho obsaženými rozměry je tříválcový motor Dragster 800 RR ideální volbou pro optimalizaci rozložení hmotnosti. Kontra-otáčející se klikový hřídel je klíčem pro zvýšení jeho dynamiky, zatímco jeho neuvěřitelný výkon je způsoben novým designem airboxu a vylepšeným výfukem.

Tříválcový motor pohánějící Dragster 800 RC vyvíjí 140 koní při 13,100 ot / min a maximální točivý moment 87 Nm při 10,100 ot./min., Při dodávání tekutin při nižších otáčkách a výjimečnému zrychlení, které využívá jen omezovač otáček při 13,200 otáčkách za minutu.

Dragster 800 RC představuje nejnovější vývoj systému MVICS. Na vrcholu plné vícenásobné mapy Ride By Wire má 8-úrovňový systém řízení trakce a propracovanou elektronickou převodovku nahoru a dolů EAS 2.0 spojenou s hydraulickou spojkou šoupátka. Elektronický vstřikovací systém má dva vstřikovače na válec se třemi těly škrticí klapky o průměru 50 mm.

Pokud se nemusíte starat o nic než potěšení z jízdy, zábava je na vrcholu, zvláště pokud je vaše bezpečnost zajištěna systémem ABS s dvoukanálovým systémem Bosch 9 PLUS se systémem snižování zvedání zadních kol. Systém RLM střílí, aby snížil nadměrné brzdění na předním kole a zabránil zvedání zadních kol.