Rossomoto


 Cena s DPH: 535.000 Kč
800 RC PIRELLI

Dragster 800 RR Pirelli se rodí ze spolupráce mezi společnostmi Pirelli a MV Agusta, italskými společnostmi, které vyniká svou průmyslovou historií a které jsou spojeny hodnotami, jako je design vyrobený v Itálii a povolání k sportovním aktivitám.

Poprvé Pirelli Design, inkubátor špičkových projektů s cílem posílit technologické know-how, vysoké výkonnostní standardy a nezaměnitelný půvab značky Pirelli.

Zřetelný design s černou a žlutou základnou; s výrazným logem Pirelli pro dosažení jedinečného výsledku, což činí tento Pirelli Dragster 800 RR opravdu nezaměnitelný.

Nádrž a výplň jsou vyrobeny z kaučuku speciálně vyvinutého technikem Pirelli Research and Development, aby byla zajištěna vynikající odolnost vůči poškrábání a odřeninám, jimž jsou tyto prvky vystaveny.

Dragster 800 RR Pirelli je výsledkem neustálého technického vývoje s vylepšením podvozku, zlepšením motoru s cílem dosáhnout emisí nižších, než je vyžadováno legislativou Euro 4, přepracovanou převodovkou pro rychlejší a snadnější řazení.

Vzhled Streetfighter s výkonným tříválcovým srdcem je MV Agusta Dragster 800 RR technickou základnou pro vývoj této verze omezené edice. Lehký a účinný, tříválečný motor přináší maximální výkon 140 koní, ve srovnání s hmotností suché pouhých 168 kg.

Vylepšená rafinovaná elektronika řízení motoru a kontrola trakce byly optimalizovány a vylepšeny tak, aby co nejlépe využily vynikající výkon pneumatik Pirelli Diablo Supercorsa namontovaných na Dragster 800 RR ve velikostech 120/70 ZR17 vpředu a 200/55 ZR17 zadních s ráfkem 6 ".

Dvoukanálový systém Bosch 9 PLUS ABS s funkcí zúžení vzadu na zadním kole, který zabraňuje nepříjemnému zvedání zadních kol, funguje v dokonalé synergii s původními pneumatikami Pirelli Diablo Supercorsa.